Ubytování

Nabízíme Vám ubytování v chatkách, srubech a apartmánech. Chatka má kapacitu 4 lůžka. K dispozici je elektřina i tekoucí voda. Máte k dispozici vlastní kuchyňku se základním vybavením (elektrický vařič, chladnička, nádobí, průtokový ohřívač, dřez), umyvadlo, splachovací záchod, elektrické topné těleso, vnitřní i venkovní posezení, lůžkoviny a čisté povlečení.

V areálu je také možné pobývat pod stanem, obytném přívěsu nebo v autě. K dispozici je toaleta a koupelna v kameném stavení. V případě zájmu zajistíme elektrickou přípojku.

 

Ostatní zázemí

  • Parkování v areálu,
  • čísté a zrekonstruované sprchy,
  • společenská místnost se stolním tenisem, kulečníkem, šipkami a fotbálkem,
  • pouze pro ubytované bývá v provozu výčep piva, limonády a prodej některých pochutin,
  • ohniště s posezením či malý gril,
  • děti mohou využít také bazén, který je přímo v areálu.

 

Stravování: V případě zájmu je možné zajistit snídaně formou švédských stolů, obědy, večeře. Zajistíme také prase, kýtu, klobásy, maso ke grilování. (dle dohody a Vašeho přání)

Možnost objednání rautů, studeného i teplého bufetu, narozeninových dortů dle Vaší fantazie… a jiných sladkých i slaných pochoutek…

Možnost stravování je v restauraci ve vedlejší vesnici Drevníky cca 3km - nabízejí hotová jídla každý den za ceny od cca 60,- Kč.

Nákupy: Nejbližší potraviny jsou přímo ve vesnici Hubenov (s krátkou otevírací dobou) nebo větší potraviny ve vesnici Drevníky. V Dobříši je pak možnost nákupů v Penny Marketu, Lidlu...